Priestor 18-2

Ponúkame tento obchodno-kancelársky priestor o rozlohe 42 m2 na dlhodobý i krátkodobý prenájom. Priestor je situovaný na 2. poschodí polyfunkčného objektu Newblock. K priestoru náleží jeden francúzsky balkón, ktorý je situovaný na sever. Klimatizácia je možná, vykurovanie je na plyn. V priestore je umiestnený samostatný elektromer.

Výhodou je i samostatné zabezpečovacie zariadenie a vlastná poštová schránka v prízemí objektu. Bezpečnosť zabezpečuje i kamerový systém objektu. Parkovanie je zabezpečené na ploche vzdialenej 50 m od objektu Newblock. Do objektu je zabezpečený bezbariérový vstup. Vysokorýchlostný optický internet a pevná linka sú k dispozícií. Zabezpečujeme i upratovacie služby spoločných priestorov, ktoré sú v našej réžií. Spoločné priestory objektu sa vyznačujú svojou priestrannosťou.

Nachádzajú sa tu sociálne zariadenia, ktorých čistotu a vybavenosť neustále udržujeme a sú vhodné i pre imobilné osoby. K spoločným priestorom ďalej náleží i moderný výťah, ktorý je k dispozícií neustále. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónne číslo, e-mail alebo cez nasledujúci kontaktný formulár.


Detaily priestoru

ÚČEL: Obchodno-kancelársky priestor
ROZLOHA: 42 m2
DĹŽKA PRENÁJMU:
dlhodobý aj krátkodobý prenájom

 

Využite prostriedok komunikácie, ktorý Vám vyhovuje najviac

Telefón, e-mail alebo nám pošlite svoju otázku prostredníctvom kontaktného formulára.