Prečo sa rozhodnúť pre výber lokality New block ako svojho podnikateľského zázemia ?

 

Parkovacie miesto


Približne 20 metrov od nášho objektu je vzdialené parkovisko, kde môžete bezpečne odstaviť svoj dopravný prostriedok priamo v centre mesta Prievidza. Nájomca nášho objektu na tomto parkovisku môže uplatniť znížené parkovné.


Vlastný elektromer


Správame sa k nájomcom čestne a transparentne, sprístupňujeme im všetky potrebné údaje o evidencii budúcich výdajov. Každý priestor objektu New block má zabudovaný vlastný elektromer umožňujúci jeho pravidelnú kontrolu.


Poštové služby


Aby sme ušetrili Váš čas zabezpečili sme pre Vás poštové služby až k objektu Newb lock. Vašu listovú korešpondenciu si preto môžete vyzdvihnúť priamo v schránke umiestnenej v prízemí objektu New block.


Bezpečnosť


Objekt New block je chránený zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom. Systém umožňuje zachytávať pracovnú dobu Vašich zamestnancov. Vďaka týmto zariadeniam umožňujeme nájomcom i neobmedzenú pracovnú dobu.


 • Estetické centrum Ivett

  Estetické centrum Ivett sa nachádza v priestoroch budovy NEW BLOCK na 1. poschodí č. 2, 3, 4  a 9. Ponúka estetické a kozmetické procedúry pod vedením skúsenej Mgr. Ivety Šujanovej. Medzi najvyžiadanejšie procedúry patrí zväčšenie pier, odstránenie vrások, IPL, skinbooster, relaxačné kozmetické ošetrenie a mnoho iných. Naše skúsenosti rozžiaria Vašu tvár. https://ivett.sk/

  Otváracie hodiny

  Na objednávku
  Telefón: 0944 420 375
  Email: info@ivett.sk

  Odporúčanie

  Jedná sa o objekt, kde všetko pôsobí distingvovane a čisto. Majiteľ objektu promptne rieši akýkoľvek problém nájomcu, komunikuje s ním a zaujíma sa o to, aby sa prosperita nájomcu zvyšovala. S prenájmom sme veľmi spokojní.

 • Hair Studio – Radka Haulíková

  Hair Studio – Radka Haulíková sa nachádza v priestoroch budovy NEW BLOCK na 1. poschodí č. 1. Je kadernícke vlasové štúdio alebo inak povedané salón krásy. Ponúka profesionálnu prácu na vysokej úrovni s profesionálnym prístupom a pracuje s osvedčenými produktami v top kvalite. @hairstudiorh

  Otváracie hodiny

  Na objednávku
  Telefón: 0948 903 360
  IG: hairstudiorh, Facebook: Hair Studio – Radka Haulíková

  Odporúčanie

  Objekt New Block je výnimočný hlavne svojimi majiteľmi, ktorý sa oň veľmi príkladne starajú čo ocenia naši klienti a samozrejme aj my.

 • Maderotherapy Karmen

  InCollage_20231130_075852331

  Maderotherapy Karmen sa nachádza v priestoroch budovy NEW BLOCK na 2. poschodí č. 16. Ponúka rôzne masážne techniky ako sú klasické masáže, lávové kamene, telové zábaly, ale zameraný je predovšetkým na telovú maderotherapiu, ktorá je čoraz žiadanejšia v oblasti telových procedúr. @maderotherapy_karmen_prievidza

  Otváracie hodiny

  Na objednávku
  Telefón: 0944 337 341
  IG: maderotherapy_karmen_prievidza

  Odporúčanie

  Krásny, moderný, kľudný a predovšetkým čistý objekt kde nájdete nadštandardné priestory v krásnom stave. Objekt je taktiež veľmi dobre zabezpečený, takže sa o svoje priestory nemusíte báť. Pán majiteľ je Vám vždy k dispozícii, nech sa už obrátite na neho s akýmkoľvek problémom. Lepšie priestory na prenájom nenájdete!

   

Využite prostriedok komunikácie, ktorý Vám vyhovuje najviac

Telefón, e-mail alebo nám pošlite svoju otázku prostredníctvom kontaktného formulára.