Priestor 9 – 4

Tento priestor je momentálne obsadený – pozri podobný voľný priestor na 1. poschodí č. 5 – 8. alebo na 2. poschodí priestor č. 18.

Ponúkame tento obchodno-kancelársky priestor o rozlohe 14,5 m2 + 23 m2na dlhodobý i krátkodobý prenájom. Priestor je situovaný v 1. poschodí polyfunkčného objektu Newblock. Výhodou je variabilita priestoru, čo znamená, že je možnosť zväčšiť plochu o susediace priestory ponúkané na prenájom (viď. fotogaléria- pôdorys objektu).

Klimatizácia je možná, vykurovanie je na plyn. V priestore je umiestnený samostatný elektromer. Výhodou je i samostatné zabezpečovacie zariadenie a vlastná poštová schránka v prízemí objektu. Bezpečnosť zabezpečuje i kamerový systém objektu. Parkovanie je zabezpečené na ploche vzdialenej 20 m od objektu Newblock. Do objektu je zabezpečený bezbariérový vstup. Vysokorýchlostný internet a pevná linka sú k dispozícií. Zabezpečujeme i upratovacie služby spoločných priestorov, ktoré sú v našej réžií.

Spoločné priestory objektu sa vyznačujú svojou priestrannosťou. Nachádzajú sa tu sociálne zariadenia, ktorých čistotu a vybavenosť neustále udržujeme a sú vhodné i pre imobilné osoby. K spoločným priestorom ďalej náleží i moderný výťah, ktorý je k dispozícií neustále. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónne číslo, e-mail alebo cez nasledujúci kontaktný formulár.


Detaily priestoru

ÚČEL: Obchodno-kancelársky priestor
ROZLOHA: 14,5 m2 + 23 m2
DĹŽKA PRENÁJMU:
dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Use the way of communication you like the most.

Phone, e-mail or or use the contact form.