Prečo sa rozhodnúť pre výber lokality New block ako svojho podnikateľského zázemia ?

 

Parkovacie miesto


Približne 20 metrov od nášho objektu je vzdialené parkovisko, kde môžete bezpečne odstaviť svoj dopravný prostriedok priamo v centre mesta Prievidza. Nájomca nášho objektu na tomto parkovisku môže uplatniť znížené parkovné.


Vlastný elektromer


Správame sa k nájomcom čestne a transparentne, sprístupňujeme im všetky potrebné údaje o evidencii budúcich výdajov. Každý priestor objektu New block má zabudovaný vlastný elektromer umožňujúci jeho pravidelnú kontrolu.


Poštové služby


Aby sme ušetrili Váš čas zabezpečili sme pre Vás poštové služby až k objektu Newb lock. Vašu listovú korešpondenciu si preto môžete vyzdvihnúť priamo v schránke umiestnenej v prízemí objektu New block.


Bezpečnosť


Objekt New block je chránený zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom. Systém umožňuje zachytávať pracovnú dobu Vašich zamestnancov. Vďaka týmto zariadeniam umožňujeme nájomcom i neobmedzenú pracovnú dobu.


 • Ola Daubner

  ola-daubner

  Butik OLA DAUBNER je určený pre všetky dámy, ktoré sa chcú odlíšiť od šedého davu exkluzívnym modelom a neboja sa experimentovať. Samozrejmosťou je kvalita a ľahká údržba. Keďže sme multibrandová predajňa, ponúkame originálne dámske odevy na každú príležitosť z Francúzska, Kanady, Španielska Talianska, Monaka od značiek, ktoré nenájdete nikde inde. Tovar si môžete vybrať v príjemnej atmosfére, pričom Vám ochotne poradia pracovníčky predajne. Aby sa Vám i Vašim sprievodcom lepšie nakupovalo, privíta Vás oddychový kútik, kde si môžete spríjemniť nakupovanie pri káve, nealku a sladko-slanom pečivku. A aby ste sa veľmi neunavili zháňaním doplnkov, Vaše oblečenie ozvláštnime pestrým výberom kvalitných originálnych šperkov, kabeliek, šálov a šatiek. A samozrejme zabezpečujeme rýchlu a kvalitnú úpravu Vami zakúpených odevov za výhodnú cenu. www.oladaubner.sk.

  Otváracie hodiny

  Pondelok – piatol 9.30-17.30h
  Sobota 9.00-12.00h

  Odporúčanie

  Jedná sa o nový objekt, všetko pôsobí distingvovane a čisto. Majiteľ objektu promptne rieši akýkoľvek problém nájomcu, komunikuje s ním a zaujíma sa o to, aby sa prosperita nájomcu zvyšovala. S prenájmom som veľmi spokojná.

 • Galéria Da Vinci

  art-obrazy
 • Diochi

  diochi

  DIOCHI – dôverujeme liečivej sile bylín

  Ponúkame vám bioinformačné výživové doplnky, ktoré obsahujú extrakty z najkvalitnejších bylín z celého sveta. Využívame liečivé pôsobenie prírody, ktorá dokáže prinavrátiť človeku zdravie a vitalitu. Jedinečné kompozície prípravkov zostavil uznávaný český bioterapeut Vladimír Ďurina. Bližšie informácie o preparátoch DIOCHI a ich užívaní získate v Sféra klube DIOCHI Prievidza, kde Vám odborné poradenstvo poskytne vyškolená regionálna zástupkyňa Ing. Erika Chovancová alebo na www.diochi.sk.

  Odporúčanie

  Priestory nám vyhovujú pretože sa nachádzajú v blízkosti námestia PD. Oceňujeme najmä čisté priestory, nová budova, príjemný a vždy ústretového majiteľa. Budova je udržiavaná a čistá, s moderným zariadením,  wc + wc pre invalidov. Prístup k nám do predajne na 1 poschodie je bezbariérový, stále funkčným výťahom. Dobré riešenie pre starších ľudí, kočíky s deťmi a vozičkárov.

 • Kaviareň Kocka

  kocka

  Máte radi príjemné prostredie, milú obsluhu a vôňu čerstvo namletej kávy? Alebo ste skôr tí, ktorí si radi vychutnajú alkoholický alebo nealkoholický miešaný nápoj z kvalitných surovín? Vás všetkých radi uvítame v našej kaviarni Caffee KOCKA. Ponúkame široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov, miešaných drinkov i zmrzlinových pohárov. Príďte k nám na rannú kávu a prečítajte si aktuálne noviny, ktoré nájdete v našej kaviarni. Zastavte sa i poobede či večer so svojimi kolegami alebo blízkymi a my Vám ponúkneme napríklad taliansku kávu Grand MILANO, ktorú pripravujeme dôkladne z čerstvo namletých zŕn k veľkej spokojnosti zákazníkov. Tešíme sa na vás.

  Otváracie hodiny

  Pondelok – štvrtok : 7:30 – 20:00
  Piatok: 7:30-24:00
  Sobota: 9:00- 24:00
  Nedeľa: Zatvorené

  Kaviareň Kocka

Využite prostriedok komunikácie, ktorý Vám vyhovuje najviac

Telefón, e-mail alebo nám pošlite svoju otázku prostredníctvom kontaktného formulára.