Priestor 18 – 14 – 13

Ponúkame tento obchodno-kancelársky priestor o rozlohe 14,5 m2 + 17,5 m2 + 17,5 m2 na dlhodobý i krátkodobý prenájom.

Priestor 18 a 11 sú situované v 2. poschodí polyfunkčného objektu Newblock. Výhodou je variabilita priestoru, čo znamená, že je možnosť zväčšiť plochu o susediace priestory ponúkané na  prenájom (viď. fotogaléria- pôdorys objektu). Klimatizácia je možná, vykurovanie je na plyn. V priestore je umiestnený samostatný elektromer. Výhodou je i samostatné zabezpečovacie zariadenie a vlastná poštová schránka v prízemí objektu. Bezpečnosť zabezpečuje i kamerový systém objektu. Parkovanie je zabezpečené na ploche vzdialenej 20 m od objektu Newblock. Do objektu je zabezpečený bezbariérový vstup. Vysokorýchlostný internet a pevná linka sú k dispozícií. Zabezpečujeme i upratovacie služby spoločných priestorov, ktoré sú v našej réžií.

K priestoru 13 náleží i francúzsky balkón, ktorý je situovaný na sever. K priestoru 14 náleží i balkón, ktorý je situovaný na sever

Spoločné priestory objektu sa vyznačujú svojou priestrannosťou. Nachádzajú sa tu sociálne zariadenia, ktorých čistotu a vybavenosť neustále udržujeme a sú vhodné i pre imobilné osoby. K spoločným priestorom ďalej náleží i moderný výťah, ktorý je k dispozícií neustále.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónne číslo, e-mail alebo cez nasledujúci kontaktný formulár.


Detaily priestoru

ÚČEL: Obchodno-kancelársky priestor
ROZLOHA: 14,5 + 17,5 + 17,5 m2
DĹŽKA PRENÁJMU:
dlhodobý aj krátkodobý prenájom

 

Využite prostriedok komunikácie, ktorý Vám vyhovuje najviac

Telefón, e-mail alebo nám pošlite svoju otázku prostredníctvom kontaktného formulára.